Team van Arimpex

Sales, Finance, Creative studio, Marketing & IT

Sales

Marcel van Duiven

Marcel van Duiven

Sales Director

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: mvanduiven@arimpex.nl 

Mike Samsom

Mike Samsom

Sales Manager

Telefoon: 06 – 16 42 80 17
Mail: msamsom@arimpex.nl

Maarten Verlaan

Maarten Verlaan

Account Manager kampeermarkt

Telefoon: 06 – 22 69 27 81
Mail: mverlaan@arimpex.nl

Frans Versloot

Frans Versloot

Account Manager Kampeermarkt

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: fversloot@arimpex.nl

Rowana Legito

Rowana Legito

Sales support

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: rlegito@arimpex.nl

Nicolai Visser

Nicolai Visser

Account Manager Watersport

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: nvisser@arimpex.nl

Finance

Faisel Djabarkhan

Faisel Djabarkhan

CFO

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: fdjabarkhan@arimpex.nl

Bowi Tossijn

Bowi Tossijn

Finance & Sales Support

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: btossijn@arimpex.nl

Shaquil Ishak

Shaquil Ishak

Finance

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: sishak@arimpex.nl

Studio

Tinoush Zandi

Tinoush Zandi

Vormgever & Visual designer

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: tzandi@arimpex.nl

Marcel Lagerwerf

Marcel Lagerwerf

DTP & Traffic Print

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: mlagerwerf@arimpex.nl

Jill Vreeken

Jill Vreeken

Grafisch Vormgever

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: jvreeken@arimpex.nl

It & marketing

Paul van de Kamer

Paul van de Kamer

CTO

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: pvandekamer@arimpex.nl

Nienke Baerents

Nienke Baerents

Online Marketeer

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: nbaerents@arimpex.nl

Ruosha de Vries

Ruosha de Vries

Marketing - Events

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: rdevries@arimpex.nl

Sanne Koens

Sanne Koens

E-mailmarketing

Telefoon: 020 211 10 10
Mail: info@arimpex.nl

Event en redactie

Laurens Koster

Laurens Koster

Distributie & Redactie

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: lkoster@arimpex.nl

Dick William Harinck

Dick William Harinck

Redactie kamperen

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: info@arimpex.nl

Epco Ongering

Epco Ongering

Redactie watersport

Telefoon: 020 – 211 10 10
Mail: info@arimpex.nl